0118 596106

Team

Contactgegevens:

Naam Functie mailadres
Jacco Onderdijk Directeur jonderdijk@primas-scholengroep.nl 

 

Dorothea Sul Leerkracht groep 1/2 dsul@primas-scholengroep.nl
Els de Bree Leerkracht groep 1/2 edebree@primas-scholengroep.nl
Mariella Nieuwstraten Leerkracht groep 3/4 mnieuwstraten@primas-scholengroep.nl
Jolanda Stroo – van Os Leerkracht groep 3/4 jstroo@primas-scholengroep.nl
Evelien Koole – Wattel Leerkracht groep 5 ekoole@primas-scholengroep.nl
Angelien Zegers Leerkracht groep 5 azegers@primas-scholengroep.nl
Guy Midavaine Leerkracht groep 6/7 gmidavaine@primas-scholengroep.nl
Marieke van Beek Leerkracht groep 6/7 mvanbeek@primas-scholengroep.nl
Elske Hooijer-Geschiere Leerkracht groep 8 egeschiere@primas-scholengroep.nl
Maaike Menger Leerkracht groep 8
Intern Begeleider
mmenger@primas-scholengroep.nl
Eline van Slooten Zij-instromer leerkracht evanslooten@primas-scholengroep.nl
Daan Aarts Onderwijsassistent daarts@primas-scholengroep.nl