0118 596106

Team

Contactgegevens:

Naam Functie mailadres
Jacco Onderdijk Directeur jonderdijk@primas-scholengroep.nl

 

Dorothea Sul Leerkracht groep 1/2
Leerkracht groep 8
dboonstra@primas-scholengroep.nl
Els de Bree Leerkracht groep 1/2 edebree@primas-scholengroep.nl

 

Evelien Koole – Wattel Leerkracht groep 3/4

 

ekoole@primas-scholengroep.nl
Jolanda Stroo – van Os Leerkracht groep 3/4 jstroo@primas-scholengroep.nl
Natascha van Osselaer Leerkracht groep 5/6 nvanosselaer@primas-scholengroep.nl
Angelien Zegers Leerkracht groep 5/6 azegers@primas-scholengroep.nl
Mariella Nieuwstraten Leerkracht groep 7 mnieuwstraten@primas-scholengroep.nl
Maaike Menger Leerkracht groep 7
Intern Begeleider
mmenger@primas-scholengroep.nl
Elske Hooijer-Geschiere Leerkracht groep 8 egeschiere@primas-scholengroep.nl