0118 596106

Team

 

Directie

Naam Functie mailadres
Jacco Onderdijk Directeur

 

jonderdijk@primas-scholengroep.nl

 

Team

Naam Functie mailadres
Dorothea Sul Leerkracht groep 1/2 dsul@primas-scholengroep.nl
Els de Bree Leerkracht groep 1/2 edebree@primas-scholengroep.nl
Mariella Nieuwstraten Leerkracht groep 3 mnieuwstraten@primas-scholengroep.nl
Joke Roex Leerkracht groep 3
Intern Begeleider
jroex@primas-scholengroep.nl
Marianne Lindenburg Leerkracht groep 4 mlindenburg@primas-scholengroep.nl
Jolanda Stroo – van Os Leerkracht groep 4 jstroo@primas-scholengroep.nl
Evelien Koole – Wattel Leerkracht groep 5/6 ekoole@primas-scholengroep.nl
Angelien Zegers Leerkracht groep 5/6 azegers@primas-scholengroep.nl
Guy Midavaine Leerkracht gr. 7(ma/di)
Leerkracht gr. 7/8(wo)
gmidavaine@primas-scholengroep.nl
Monique Kempe-Buitendijk Leerkracht groep 4(wo)
Leerkracht gr. 7(do/vr)
mbuitendijk@primas-scholengroep.nl
Elske Hooijer-Geschiere Leerkracht groep 8 egeschiere@primas-scholengroep.nl
Marieke van Beek Leerkracht groep 8 mvanbeek@primas-scholengroep.nl
Birrit Witteveen Vakleerkracht gym bwitteveen@primas-scholengroep.nl
Tessa Wamelink Onderwijsassistent twamelink@primas-scholengroep.nl