0118 596106

Team

Contactgegevens:

Naam Functie mailadres
Jacco Onderdijk Directeur jonderdijk@primas-scholengroep.nl
Dorothea Boonstra Leerkracht groep 1/2 dboonstra@primas-scholengroep.nl
Els van Sluijs Leerkracht groep 1/2 evansluijs@primas-scholengroep.nl
Evelien Koole – Wattel Leerkracht groep 3 ekoole@primas-scholengroep.nl
Jolanda Stroo – van Os Leerkracht groep 3 jstroo@primas-scholengroep.nl
Elske Hooijer-Geschiere Leerkracht groep 4/5 egeschiere@primas-scholengroep.nl
Angelien Zegers Leerkracht groep 4/5 en groep 6/7 azegers@primas-scholengroep.nl
Susan van IJssel Leerkracht groep 6 sijssel@primas-scholengroep.nl
Chellie van Klooster Leerkracht groep 7/8 cvanklooster@primas-scholengroep.nl
Maaike Menger Leerkracht groep 7/8

Intern Begeleider

mmenger@primas-scholengroep.nl